1 / 2
Se izdava deloven prostor vo strog centar
1 €
13.06.2022 10:21

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

200 m²

Греење:

Друго

Se izdava deloven prostor vo strog centar

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Xxxx
Потврден огласувач
078312281
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам