SPRAT OD KUKA 90 M2 +VIZBA 100 M2 DVOR 150 M2
70.000 €
Цената не е фиксна
Денес 11:16

Битола / Битола

Број на соби:

4

Квадратура:

90 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Север

Адреса:

ul.KOCO COLAKOV

SPRAT OD KUKA + VIZBA + DVOR

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

toni
Потврден огласувач
070352584
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам