1 / 10
Renta na gliseri pedalinki kajaci
200 €
30.07.2021 09:42

Струга / Струга

Rentanje na gliseri pedalinki kajaci vlecenje so guma daska ski i dr se naojgame vo struga za podetalni info javetese 071-29-10-30

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

stefan
Потврден огласувач
071291030
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам