1 / 5
Aparat za zavaruvanje Master(elwe)
230 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.08.2022 20:05

Битола / Битола

Aparat za zavaruvanje Master (elwe) 180 amperi , donesen od Svedska ne e koristen, kvaliteten, trofazen

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

goran
Потврден огласувач
+46765863921 (viber)
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам