1 / 4
Се продава фиат седичи 4х4
По Договор
26.08.2021 21:28

Делчево / Делчево

Марка:

Fiat

Модел:

Sedici

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

170000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2021

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава FIAT SEDICI 4X4 2007/8 1.9 дизел, Сила на моторот 88kw, има поминато 175.000, еуро 4 на бг табли и може да се царини за 1 ден
Колата е во многу добра состојба, возена е од женско лице
Цена по договор, информации на телефон:071-640-666

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
071503916
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам