1 / 2
Chopper Coper Harley American
По Договор
12.05.2022 19:13

Охрид / Охрид

Марка:

Harley Davidson

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2015

Модел:

Custum

American Chopper Donesen od Amerika
Naprven Na Makedonski Dokumenti
S&S Masina 2.000cc 160 HP
Za Poveke Informacii na +38976212442
Samo Za Seriozni Kupuvaci

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

+38976212442
Потврден огласувач
+38976212442
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам