1 / 12
Citroen gs 1.3L
3.650 €
25.06.2022 15:28

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

GSA

Година:

1981

Гориво:

Бензин

Километри:

40000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2020

Сила на моторот:

47 kw / 64 ks

Kласа на емисија:

Останато

Citroen G.S 1.3l
Original 43000km
Prva raka

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам