1 / 6
Peugeot 204 Damski menjac
2.200 €
25.06.2022 15:28

Виница / Виница

Марка:

Peugeot

Модел:

204

Година:

1980

Гориво:

Бензин

Километри:

140000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2020

Сила на моторот:

41 kw / 56 ks

Kласа на емисија:

Останато

Peugeot 204
God 1970
Damski menjac

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
070708530
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам