Rabota vo eu
26.852.655 €
12.08.2021 11:59

Штип / Штип

Категорија:

Останато

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Potrebnise opsti rabotnici za rabota vo stranstvo so eu dokumenti osigurani na puno rabotno vreme obezbedeno hrana I smestaj so sklucen pred dogovor vo mkd isplata na transakciska smetka ZVONETE ISKLUCIVO NA OVAJ BROJ 077
-653-066

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Xxxxxxxxxxxxx
Потврден огласувач
078882010
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам