1 / 12
Prekrasna Kukja vo Ezerski Lozja
По Договор
06.06.2022 16:37

Струга / Струга

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

8

Квадратура:

256 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

2019

Број на балкони:

5 Балкони

Број на бањи:

Повеќе од 4

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

3 Паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ezerski Lozja

Нова, невселена семејна куќа, лоцирана во месноста Езерски Лозја, Струга. на само 100 м. од вода.
Куќата има прекрасно уреден двор, паркинг место, приземје и три ката.
Има 2 комплетно луксузно опремени кујни, со комплет бела техника, има 5 спални соби, 5 купатила, 2 дневни соби и 2 кујни.
Погодна е за живеење на две или три фамилии.
Цена по договор
📞076 810 908

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Х.Г.
Потврден огласувач
076254600
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам