1 / 12
Kuka 250m2 so 3 lokala i sprat vo Tetovo
360.000 €
23.05.2022 11:40

Тетово / Тетово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

250 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Gorna Charshija

Se prodava kukja vo Gorna Carshija so vkupen plac od 250 m2.

*Za povekje informacii:
*Për më shumë informata:

076 42 11 42 (Olja)
070 381 888 (Elinor)

www.elinor.mk

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

ELINOR - Agencija za nedviznosti
ul:Marshal Tito 124/1
Потврден огласувач
076421142 - 070381888
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам