1 / 1
Se bara zenska osoba
По Договор
29.07.2022 15:52

Охрид / Охрид

Категорија:

Останато

Пол :

Женско

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Bi primil zenska osoba postara od 34 godini,besplatno da prestojuva vo poseben cel sprat,poradi drustvo
Kontakt isklucivo na Viber so tekst 077/603-377
MOLAM BEZ TELEFOSNKI JAVUVANJA
p.s.,Samo prijatelstvo

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

d&d
Потврден огласувач
077603377
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам