1 / 1
Sirup za slabljenje
700 МКД
30.07.2021 20:42

Скопје Центар / Скопје

_ISVEÇ ŞURUBU
Made in Turkey_

ЈАДЕТЕ ШТО САКАТЕ
(НЕ Е СОН ДА МОЖЕ ДА СЕ ГУБИ ТЕЖИНА)
•••••••••••••••••••••••••••
Без диета / Без спорт ✅
Исчистете ги паразитите ✅
Придружи се на здравје ✅
Губете тежина ✅

‼️ ЗА 3 МЕСЕЦИ БЕЗБЕДНИ И ЗДРАВИ ‼️

☑ спречува зголемување на телесна тежина
☑ брзо ги гори маснотиите на телото
☑ го забрзува метаболизмот за 5 пати
☑ јадете што сакате и ослабете

⛔Како резултат на метаболизмот слом, телото почнува да ги претвара сите хранливи материи во маснотии и ако јадете малку ке, ќе почнете да добивате тежина.

Шведскиот сируп го подобрува здравјето на цревата и метаболизмот, спречува формирање на маснотиите во клетки и брзо губите тежина.

⚠️ 2 од 3 жени не можат да ослабнат ⚠️

-Доктор Josephozef сопственик, раководител на оделот на биохемија на кралската медицина здружение на Англија, е еден од водечките експерти во земјата за исхрана. Тој вели дека има поважни работи што треба да се изгубат отколку диетата и вежбањето. Изјавувајќи дека оние кои се обидуваат да изгубат тежина трева да имаат идеја за паразити пред да започнат да се обидуваат, Јозеф рече: "Паразитетите и штетните бактерии во цревата не само што спречуваат да изгубите тежина, туку и негативно влијаат на вашиот живот".

❓ ЗОШТО НЕ МОЖАМ ДА ГУБАМ ТЕЖИНА ❓

- Според студиите, 10 бактериски клетки се на 1 клетка, но тие се многу малку клетки што одговараат на 1 процент од човечкото тело. Со други зборови човек од 100 килограми има 1 килограм бактерии во своето тело.

🚩 ИСЧИСТЕТЕ ГИ ПАРАЗИТИТЕ 🚩
🚩 СПАСЕТЕ ОД КИЛАЖА 🚩

Шведскиот сируп е извор на заздравување стотици години. Го чисти целото црево и нивниот систем со своите 40 видови на билки и специјални методи на ферментација.

↪ Благодарение на редовниот метаболизам, многу лесно се губи телесната тежина.

♾ ШВЕДСКИОТ СИРУП ГИ ЧИСТИ ЦРЕВАТА ♾

❌ ГУБЕТЕ ТЕЖИНА СЕГА ❌

▪️ Шведскиот сируп е 100% безбеден и органски во однос на содржината, тој нема никакви несакани ефекти и може безбедно да го користат оние кои сакат да изгубат тежина.

1 шишенце е за 2 недели

Нарачки на 075879153 Viber I WhatsApp

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Благосостојба и Wellness

Се продава од:

....
Потврден огласувач
075879153
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам