1 / 1
KOZNA FUTROLA ZA PISTOL (ФУТРОЛА), ЗА ПОД МИШКА
1.000 МКД
30.07.2021 22:12

Битола / Битола

ФУТРОЛАТА Е КОЖНА И МАЛКУ НОСЕНА. НАМЕНЕТА Е ЗА ПИШТОЛ 7.65 мм.

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Се продава од:

nikolce
Потврден огласувач
076294136
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам