1 / 1
USB On-The-Go (OTG) - 64Gb 2.0 - USB (obicno) + USB Type C
499 МКД
30.09.2021 21:10

Прилеп / Прилеп

Испраќам по карго    

Ова е USB On-The-Go кое се прикачува на Android mobilen кој подржува OTG и во спецификациите на телефонот на пр. во gsmarena е означено во спецификацијата како: USB Type-C 2.0, USB On-The-Go. Тоа е кај поновите телефони. На тој начин може овај стик да се користи како надворешна меморија или за префрлање на податоци од телефон во PC и обратно.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / USB Производи и Мемориски Картички

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070208246
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам