1 / 5
Skoda Oktavia 1.9 dti zamena za pokratko vozilo
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.03.2023 10:23

Кавадарци / Кавадарци

Марка:

Skoda

Модел:

Octavia

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Reg.zelen karton cela godina novi gumi servisirana sitni nadvoresni zabeleski vnatresno socuvana ful oprema moze zamena za pogolemo vozilo ili 4x4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

aleksandar
Потврден огласувач
071250296
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам