1 / 12
Apartmani / Villa Kiril / Dolno Konjsko, Ohrid
По Договор
10.09.2022 10:24

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Телефон: 071 563 484 (Кате)

Се издаваат апартмани во Долно Коњско. Оддалечени на само 7 километри од центарот на Охрид.
Апартманите располагаат со:

- француски лежај + 2 единечни кревети
- купатило
- кујна
- клима уред
- сопствен паркинг
- телевизор
- фрижидер
- Wi-Fi

Телефон: 071 563 484 (Кате)

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
070723043
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам