1 / 5
Se prodava ford fokus
1.500 €
31.07.2021 10:20

Градско / Велес

Марка:

Ford

Модел:

Focus

Година:

2000

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prpfava ford focus tip top
Poveke info 076 831 370

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Safet
Потврден огласувач
076831370
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам