Lozja
100 €
31.07.2021 10:49

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

12000 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Vo Kraiste. 7dekara smederevka, 3 dekara sardone i 2 dekara vranec. Site se pod sistem za navodnuvanje i so se rod.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ilija
Потврден огласувач
070456455
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам