1 / 1
Prodavam detski velosipedi
2.500 МКД
17.06.2022 18:09

Гази Баба / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

16 "

Големина на рам:

5 - 7 год.

Prodavam poloven detski velosiped, 2500den

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070830585
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам