1 / 2
Se bara investitor za gradba
1 €
02.11.2022 07:48

Охрид / Охрид

Квадратура:

1482 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se bara investitor za gradba. KP 8515/3 vo KO Ohrid 2 vo poranesnata kasarna vednas do samiot pat.

Lice za kontakt :
075627636 Goran

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Emilija
Потврден огласувач
075370977
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам