1 / 5
Se izdava deloven prostor
1 МКД
31.07.2021 12:16

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

75 m²

Греење:

Струја

Se izdava deloven prostor od 75 m2 vo centarot na Stip vednas do kafeana Trojka.

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Riste
Потврден огласувач
077929382
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам