Delovi za MAN 362 SO PRATECA
1 МКД
Цената не е фиксна
31.03.2023 07:54

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Ima povekedelovi Delovite se novi a ima amortizeri za prateca i za balastranga na prateca. naskoro i lista na delovite

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Petko
Потврден огласувач
075685164
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам