1 / 4
Traktor audio 4 dj sound card + CD
110 €
Цената е фиксна
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.07.2022 21:07

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Se prodava skoro nova pro zvucna karta.
Komplet so 2 x Novi CD Timecode.

Native instruments Audio 4

Категорија: Музички инструменти и опрема / ДЈ Опрема

Се продава од:

DC
Потврден огласувач
071385209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам