1 / 9
Продавам велосипеди
1 €
Цената не е фиксна
15.12.2022 09:51

Радовиш / Радовиш

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

18 "

Велосипед за деца и возрасни светска марка повелете ако ви треба јавете се цена од 2500д до 12000д тл.071210943 Стојан

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Stojan
Потврден огласувач
071210943
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам