1 / 1
Продавам велосипед
4.000 МКД
6.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.07.2022 10:43

Куманово / Куманово

Продавам велосипед користен 1 сезона, сочуван, со силиконско седиште и опрема.

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Reklama5
Потврден огласувач
070789798
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам