1 / 10
BMW 318D 2009
5.990 €
22.09.2021 15:07

Делчево / Делчево

Марка:

BMW

Модел:

318

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Odlicno zacuvana.motor karoserija i podvozje perfektni...mnogu ekonomicna..registrirana do juni 2022 so zelen karton

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
078828500
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам