1 / 3
Сателитска антена со мотор и ресивер (antena motor receiver)
2.000 МКД
16.05.2022 18:42

Охрид / Охрид

Се продава комплет сателитска антена со Diseq мотор, држач и ресивер EchoSmart, користени во исправна состојба.
Тел: 071/751-980.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Сателитски антени и IPTV / Сателитски антени

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
046529876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам