1 / 2
ЕФТИНО – ДВЕ БУШИЛИЦИ (бормашини)
1 €
24.09.2021 08:07

Куманово / Куманово

Продавам две бушилици:
1. ELTOS 450 W, futer 13"
2. ISKRA 420 W, futer 10" (ПРОДАДЕНА)
Цена по договор
Телефон за контакт: 075 269 123

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Електрична и електронска опрема

Се продава од:

Столе
Потврден огласувач
075269123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам