1 / 4
CRRJU машки часовник
899 МКД
Цената е фиксна
14.05.2022 17:22

Кавадарци / Кавадарци

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нов и неупотребуван, пакуван во кутија со 6 месечна гаранција, целосно водоотпорен.

Model: 2142-BY
Features:
**Six-needle timing sports watch
**Cowhide Leather strap
**Stainless steel buckle
**Movement: Time Module quartz movement (Japan Made)
**Mirror Material:Hardlex
WATERPROOF :HANDWASH, SWIMMING, NO PROBLEM ! Perfect for all kind of business, casual, indoor activities or daily use. NOTE: Please DO NOT press any buttons in the water or wear this watch for longtime underwater activities - such as diving, ect.
6-months movement guarantee

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

Riste
Потврден огласувач
075751440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам