1 / 4
SERVIS NA LED I LCD
1 €
30.05.2023 08:33

Аеродром / Скопје

Марка:

Останато

Производ:

Останато

Големина:

24 cm (9,6 inch)

SERVIS NA LCD I LED

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

CONTEC
Потврден огласувач
071 245 731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам