1 / 2
Elektromotor trofazen 2.2kw
130 €
01.07.2022 13:37

Струга / Струга

Imam eden trofazen 2.2kw i eden monofazen 2.2kw ,(imam i drugi elektromotori monofazni i trofazni i so reduktori,cena po dogovor moze i zamena,za nesto drugo.

Категорија: Дом и Градина / Домашни Алати и машини, Прибор / Останато

Се продава од:

Sabit
S shum struga
Потврден огласувач
070937972
Испрати Е-маил до огласувачот

Freza glava za freza so nozovi

40 €

Delovi za mashina masina za sienje shenje svalce

200 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам