1 / 10
Se prodava Agusta Brutale 921
1 €
27.06.2022 09:31

Скопје Центар / Скопје

Марка:

MV Agusta

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2012

Модел:

Brutale 921

Километри:

10000

Se ropdava Agusta Brutale 921 limitirana serija registriran na mk tablici ekstra cena za kes moze zamena za mala gratca kola ili pikap moze i so mija doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075200047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам