1 / 6
Se prodava vikendica na kozjak
8.300 €
8.500 €
27.10.2021 12:16

Македонски Брод

Квадратура:

23 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Делумно

Se prodava vikendica na kozjak pod manastirot naselba breznicka stuja ima instalirano vo kukata komplet sve no ne epriklucena od evn voda ima moze zamena za mala gratca kola

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075200047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам