Stan vo Centar direkt na Plostadot
35.000 €
08.06.2022 18:57

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1960

Година на реновирање:

1980

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Marsal Tito 126 / GEVGELIJA

Se prodava 3 soben Stan na 3 Kat.
Stanot se prodava so mebel. kujna, Parket Klima. Namestan Stan.
Na samiot centar direktno do plostadot.

Telefon 070821143 ili 071901298

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Jovan
070821143
Потврден огласувач
070821143 ***071901298
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам