1 / 7
Me Qira / Po Kirija
8.000 МКД
Цената е фиксна
01.08.2021 23:12

Кичево

Број на соби:

3

Квадратура:

61 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

60 m²

Тип на домот:

Двo-семејна куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1972

Година на реновирање:

2015

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Kercovë / Kicevo

Pershendetje
Jepet katë shpije me qira ne qender te qytetit.
Me respekt.
Tel. 070 883 801
Zdravo
Se dava sprat na kuqa vo centar na gradot.
So pocit.
Tel. 070 883 801

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се изнајмува од:

FADIL
DEVEANA
Потврден огласувач
071893446.+33651450298.Viber.WhatsApp
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам