1 / 5
Volkswagen Passat 2.0 TDI
18.000 €
Цената е фиксна
01.08.2021 23:24

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

2017

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Se prodava VW Passat kupen od deluxe auto so 165000 km i mnogu oprema:
DSG
KAMERA
SENZORI
4 ZONSKA KLIMA
TEMPOMAT
GREACI NA 4 SEDISTA
HIGHLINE
NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 10 000 KM
4 NOVI GUMI
MAL SERVIS PRED 500KM
ODRZUVAN REDOVNO VO START DEMIR KAPIJA
CENA : 18 000 EUR MOZE I NA RATI PREKU PORCHE LEASING.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Kristijan
Потврден огласувач
070339111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам