1 / 6
Kuka vo Centarot na Bitola
75.000 €
21.12.2022 09:03

Битола / Битола

Број на соби:

4,5

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Струја

Дворна површина:

35 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Stiv Naumov 98 A

Se prodava kuka vo centarot na bitola komplet renovirana struja voda ploca kupatilo dograma dvor bez niedna mana legalizirano zemjiste na 5 minuti peski od epinal vo mirna naselba vo centarot na bitola 78 000 evra moze i namestena info 071230331

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

071230331
Потврден огласувач
071230331
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам