1 / 7
Ford 3000
1 €
22.03.2022 07:49

Дојран / Гевгелија

Se prodava traktor Ford 3000 vo odlicna sostojba so 4 novi gumi, za poveke info tel: 077585069 Gorge

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава од:

Bojan
Потврден огласувач
078284851
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам