1 / 6
Соби во Охрид
1 €
Цената е фиксна
04.08.2022 14:52

Охрид / Охрид

Се издаваат соби во Охрид во близина на Болници. 20 мин пеш од центар.
Поминува Комбе за по плажи. 200м одалечен Маркет WiFi. Секоја соба засебна тераса паркинг.
ПОВЕЛЕТЕ!!! 078967574

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078206917
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам