1 / 3
Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi
6.000 €
02.08.2021 16:51

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Нова пратка за сезона 2021/2022

Novi kozni cizmi, vodootporni, slovensko proizvodstvo. Ima golemini 43,44,45 i 46.

Moze da se pratat po kargo niz cela Makedonija.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Работна облека / Работни чизми / 46

Се продава / Можна е замена од:

M.
Потврден огласувач
071334736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам