1 / 4
PASSAT B4 1 8 DELOVI
1 €
11.05.2022 08:36

Македонски Брод

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Passat

Година:

1998

Гориво:

Бензин

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

motor menuvac top

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AvtodeloviBaLe
Потврден огласувач
077390555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам