1 / 12
KAWASAKI ZX10R ABS 2012
9.950 €
02.12.2022 16:25

Велес / Велес

Марка:

Kawasaki

Вид:

Спортски

Година:

2012

Модел:

ZX10R ABS9

KAWASAKI ZX10R ABS 2012
- 22.000km
- METZELER MK3 GUMI
- Translogic QUICKSHIFTER
-BREMBO SALTER NA PREDNA KOCNICA
-PUIG VIZIR
-R&G PROTECTOR ZA HLADNJAK
-R&G DRZAC ZA TABLICA
-REGISTRIRAN DO 01.07.2022GODINA MK TABLI
-SHOWA VILA
- 3 MODA NA VOZENJE F,K,L
-TRACTION CONTROL 3 STEPENA
-AKRAPOVIC STRAIGHT PIPE
-AKRAPOVIC TOP
Povise informacii za motorot na tel: 078250926 na viber/ 077849416

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

MARJAN
Потврден огласувач
078250926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам