1 / 1
Fujitsu-Siemens Laptop
2.500 МКД
Цената не е фиксна
03.08.2021 13:10

Карпош / Скопје

Производител:

Fujitsu-Siemens

Xaрд диск HDD:

160 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам Fujitsu-Siemens Laptop (Amilo Pro v3505)
CPU - Intel Core Duo T2050 / 1.6 GHz
Ram - 2GB
HDD - 160GB
Целосно исправен, само батеријата не држи.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Супер
Потврден огласувач
070231995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам