Baram rabota
По Договор
21.08.2021 09:46

Свети Николе / Свети Николе

Категорија:

Возачи, Транспорт, Шпедиција

Пол:

Машко

Образование:

Останато

Возачка дозвола:

Д

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Profesionalen vozac so D kategorija moze i E kako vtor vozac sloboden vo sekoe vreme

Категорија: Вработување / Барам работа

Се продава од:

Ljupco
Потврден огласувач
078449657
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам