1 / 2
Велосипед за мали деца
2.000 МКД
30.05.2022 18:00

Охрид / Охрид

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Детски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Се продава велосипед на три тркала за мали деца.
Тел: 071/751-980

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
046529876
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам