Se bara cimerka
110 €
Цената е фиксна
03.08.2021 16:37

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Se bara cimerka(vrabotena) za vo nov stan vo mirna naselbna vo Taftalidze, blisku do ucilishteto Nova. Stanot ima edna spalna, dnevna so krevet na spushtanje, kujna, 1 wc, 1 balkon so pogled na Vodno.
Kirijata e 110 e, plus smetki za struja, voda i internet.

Za povekje informacii javete se.

Категорија: Недвижности / Цимер / ка

Се продава од:

Jelena
Потврден огласувач
071386731
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам