1 / 5
McCrypt 12A aktivni zvucnici
650 €
Цената е фиксна
15.06.2022 05:28

Свети Николе / Свети Николе

Se prodavat aktivni skoro novi zvucni, McCrypt 12A kupeni od Germanija od prodavnica, nikogas ne se noseni na svirki ili nastani.
Zvucnicite se skoro novi, moze da dojdete i da gi probate.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Озвучување

Се продава од:

Studio RL
Потврден огласувач
075403660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам