Odlicen plac za kuca, blizu grad
По Договор
04.08.2021 12:10

Тетово / Тетово

Квадратура:

1600 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac kaj s. Neprosteno, kade vece ima izgradeno stanbeni kuci, na ulica so pristap do placot. Placot ima 1600 m2, forma na kocka, zagraden, so lesen priklucok na struja i voda, recisi sve se naogja blizu placot. Cenata e povolna, imajki vo predvid deka placevi od vakov tip - blizu grad nema, ili se premnogu skapi.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Tomevski Micko
Потврден огласувач
072577460
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам