1 / 2
NYMANE ѕидна ламба / ИКЕА
1.730 МКД
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
04.08.2021 13:12

Карпош / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Код на производ: 903.569.63

Карактеристики на производот
> Материјал: челик
> Боја: бела

Димензии на производот:
> Дијаметар: 7 см
> Висина: 11 см

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Ѕидни лампи

Се продава од: Претпријатие

ХОУМ МАРКЕТ ДООЕЛ
бул. Илинден бр.160 - Скопје
Потврден огласувач
+389 75 294 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам